Forbes оприлюднив перший рейтинг крипто-багатіїв
Загрузка плеера...

Видання Forbes вперше опублікувало список людей, які заробили свої статки завдяки криптовалюті. Загалом до рейтингу увійшли 19 осіб.

Автори видання зазначають, що обчислити дохід крипто-багатіїв світу дуже складно. Тому розрахунки досить неточні.

Таким чином, згідно з рейтингом, найбагатшим криптомагнатом став виконавчий директор компанії Ripple Кріс Ларсен. Його особистий статок оцінюють приблизно у 8 млрд дол.

На другому місці перебуває Джозеф Любін– співзасновник компанії ConsenSys. Його багатство видання оцінює у 1,5 мільярда доларів.

До списку також увійшли брати-близнюки Тайлер і Кемерон Уінклвосс. Вони стали відомі через судову тяганину із засновником Facebook Марком Цукербергом, стверджуючи, що він вкрав у них ідею соцмережі. У рейтингу Forbes брати займають четверте місце і мають криптовалютні статки у розмірі близько мільярда доларів.

До рейтингу потрапив і Меттью Меллон, спадкоємець банківської імперії. Його крипто-багатство оцінили у приблизно 900 млн дол.

Водночас, деякі експерти стверджують, що криптовалюта хоч і має справжню цінність, однак вона є віртуальною, нестабільною та спекулятивною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram