Експерти МВФ приїдуть консультувати нашу владу
Загрузка плеера...

12 лютого до Києва приїдуть експерти Міжнародного валютного фонду. Мета їх візиту - проведення технічних консультацій українській владі. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Про подробиці майбутнього візиту дипломат не повідомив. Сказав лиш, що закордонні спеціалісти перебуватимуть у столиці до 16 лютого.

Як відомо, у Давосі Петро Порошенко зустрівся з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. Остання закликала Київ пришвидшити темп реформ задля економічного зростання та підвищення рівня життя. Після зустрічі Президент сказав, що Україна й далі співпрацюватиме з МВФ.

Водночас, у Нацбанку заявили, що якщо держава не отримає наступний транш від Міжнародного валютного фонду до липня, співпраця ймовірно буде припинена.

Раніше міністр фінансів запевняв, що у нашої країни можуть виникнути проблеми з платоспроможністю, якщо ми не співпрацюватимемо з МВФ.

Нагадаємо, що у 2015 році після більш ніж 12-місячної перерви Україна відновила співробітництво з Фондом. МВФ змінив попередню програму на механізм розширеного фінансування об'ємом 17,5 млрд дол.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram