Посадовці "заробляли" на нерухомості
Загрузка плеера...

На хабарі попався посадовець одного з районних відділів Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Києва. Держслужбовець через посередника вимагав гроші у жительки столиці.

Він обіцяв посприяти в знятті арешту з нерухомості, яку жінка отримала у спадщину після смерті родича. Свою допомогу зловмисник оцінив у 23 тисячі гривень.

Правоохоронці затримали посадовця за місцем його проживання після передачі всієї суми неправомірної вигоди. За фактом хабарництва відкрили кримінальне провадження. За місцем роботи держслужбовця провели санкціоновані обшуки.

Наразі вирішується питання щодо оголошення правопорушнику про підозру та обрання запобіжного заходу. Тривають невідкладні слідчі дії.

Затримали на хабарі й посадових осіб на Миколаївщині. Голова однієї з районних державних адміністрацій та двоє його підлеглих заробляли на нерухомості.

Вони вимагали 20 тисяч гривень за здачу в оренду приміщення, яке знаходиться на балансі райдержадміністрації. Керівники структурних підрозділів одержали неправомірну вигоду у грошовому еквіваленті, очільник - у вигляді офісного крісла.

Правоохоронці затримали зловмисників та відкрили за фактом хабарництва кримінальне провадження.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram