Кияни розповіли, щоб вони назвали іменем Каденюка, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

У Києві та Кропивницькому планують перейменувати вулиці іменем Леоніда Каденюка. Водночас, таке ж ім’я хочуть дати аеропорту "Чернівці". А що б назвали іменем першого космонавта України жителі та гості столиці?

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці, запитавши: "Що б Ви назвали у Києві іменем Леоніда Каденюка?"

І ось які відповіді ми отримали.

Павло, житель Києва:

"Наверное, бывшую улицу Космонавтов. ибо же, я не знаю, можна площадь какую-то переименовать".

Сергій, житель Києва:

"Вулицю можна назвати, так як він перший космонавт український".

Микола Іванович, житель Києва:

"Якусь із вулиць, яка близько до КПІ, тому що там на мій погляд вчився і Корольов на першому курсі. І там багато викладачів і випускників, які працюють в галузі, близькій до космосу, до ракетобудування. Він поважна людина і заслуговує, щоб його іменем у Києві, у столиці України була названа одна вулиця".

Жанна Іванівна, жителька Києва:

"Может улицу какую-то назвать на честь первого украинского космонавта. Но он первый украинский, больше у нас пока никто не летал. Но улицу какую-то бы назвала".

Михайло, житель Києва:

"Дуже було б добре, щоб Чернівці пам’ятали свого земляка і саме для них, їх аеропорт назвали іменем Каденюка. Тому що він дуже хотів космонавтом бути. І щоб земляки пам’ятали. А буковинці, вони дуже цікаві люди і для них це дуже важливо. Ви ж знаєте, що є такий Чернівецький університет. Мені здається, найкраще там. А тут можна щось придумати. Той же ж університет (КПІ – авт.), який раніше був інститутом авіації, може цей національний університет. Може його там туди. Це теж було б непогано. Якщо в них є такий факультет, який з космосом зв’язаний, найкраще було б для університету цього. Все інше, воно таке дрібне, це нецікаво. Вулиця? Так. Але ж він не киянин… А ось що зв’язане з космосом".

Іван-Макар, житель Києва:

"Може аеропорт… Але ж аеропорт вже вирішили як називати. А більше навіть і не знаю".

Жителька Києва:

"Театр".

 Олександр, житель Києва:

"Є планетарій, мабуть вулицю можна було б назвати. Тому що планетарій, поряд космос, я думаю, видатна людина, перший український космонавт".

Олена, жителька Києва:

"Можливо, якийсь культурний центр. Культурно-науковий, з науковим підходом. Чому? Скажімо, Каденюк – гордість нації, перший український космонавт, завдяки якому гімн України звучав у космосі. Тому, я думаю, він заслуговує того, щоб його іменем був названий такий осередок науки та культури".

Альона, журналіст:

"Україна повинна вшановувати пам’ять своїх героїв. Як це зробити? Назвати їх іменем сквер чи вулицю? Чи, може, написати про них книгу? Не важливо. Головне, щоб люди пам’ятали видатних людей і те, що вони зробили для України".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram