Це традиційне вітання нас об’єднує в одну спільноту
Загрузка плеера...

У парламенті готові підтримати затвердження традиційного українського вітання у ЗСУ.

Ініціативу Кабінету Міністрів прокоментував народний депутат Леонід Ємець.

Також депутат висловився щодо звернення у Збройних Силах. Нардеп вважає, що має визначитися армія.

Леонід Ємець, народний депутат України:

"Я за "Слава Україні". У нас колись використовувалося "Друже", звернення у військах наших українських. І, я думаю, це абсолютно правильне звернення. І з точки зору української мови. І з тими нюансами, в тому числі – історичними, яким є слово "товариш" і слово "друже". Тому – я за "друже". Але, знову ж таки, нехай армія визначається.

Форма звертання до керівництва у Збройних Силах затверджується статутними правилами. Тому, власне, якщо форма буде змінена, вона має бути дотримана. Поки не змінена, має бути дотримана стара форма.

"Слава Україні – Героям слава!"  вже стало традиційним вітанням українців за кордоном. От, я дипломат, часто бачу нашу діаспору. І ми інакше, як "Слава Україні – Героям слава"  не вітаємося. Тому, це традиційне вітання, яке нас об’єднує в одну спільноту, демонструє всім іншим, що ми є єдина українська спільнота. І ми коли приїжджаємо додому, ми залишаємося на цих вітаннях. І у нас дуже багато і депутатів і моїх друзів один одного просто зустрічають словами "Слава Україні – Героям слава!"

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram