У Раді закрили засідання через відсутність депутатів
Загрузка плеера...

І двох годин не пропрацювали народні депутати у середу. Спікер закрив засідання достроково через відсутність кворуму.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

Отже, колеги, сьогодні ми шляхом рейтингового голосування пробували знайти законопроекти, які можуть знайти підтримку у залі. На жаль, жоден з них не знайшов підтримки у залі. У зв’язку з тим, я закрию ранкове засідання Верховної Ради України... Ранкове засідання Верховної Ради оголошую закритим".

Напередодні деякі політики анонсували свою участь у національному молитовному сніданку із президентом США Дональдом Трампом, який традиційно проходить на початку лютого у Вашингтоні.

Олексій Гончаренко, народний депутат України (заступник голови фракції "БПП"):

"У нас многие депутаты полетели на молитвенный завтрак в Вашингтон. Может быть, они там помолятся, чтобы депутаты ходили на работу. Как видите, я на месте. И считаю, что при всем уважении к таким мероприятиям, это действительно может быть и важным и значимым. Но все-таки есть у народного депутата своя работа. А именно – быть в зале в сессионное время".

Поїздку до Вашингтону цього року планували від 30 до 45 народних депутатів.

Вікторія Сюмар, народний депутат України (заступник голови фракції "Народний фронт"):

"У нас велика кількість депутатів працюють великими геополітичними діячами і примножують якісь досягнення християнської віри на молитовному сніданку у Вашингтоні. Перед президентськими виборами, очевидно, вага християнства зростає лише. А Вашингтону – тим більше. І він превалює явно над інтересами бути тут, в залі. І працювати, робити те, що потрібно сьогодні країні.

Полетів до Америки і лідер "Народного фронту Арсеній Яценюк".

Вікторія Сюмар, народний депутат України (заступник голови фракції "Народний фронт"):

"З Яценюком депутати туди не їхали, але в нас теж є члени делегації, які поїхали на молитовний сніданок і є активними у християнському русі. Як, власне кажучи, і в усіх фракціях".

Особливу увагу привернув візит до США лідера "білосердечних" Юлії Тимошенко та делегації від "Батьківщини". Але у фракції неефективну роботу із іноземними візитами не пов’язують.

Сергій Соболєв, народний депутат України (заступник голови фракції "Батьківщина"):

"Якщо б поїхали 50 чоловік від фракції "БПП" чи "Народного фронту", можливо б це впливало. У цій делегації є по дві, максимум три людини від кожної фракції. Не в цьому причина. Чому вчора були голосування, хоча усі події почалися ще позавчора. Чому вчора відбувалися усі ключові голосування і чому вони, побачите, завтра будуть відбуватися. Тобто, ясно, що причина, на жаль, не в цьому".

Не вперше у цьому скликанні головуючий закриває засідання достроково, бо народні депутати не присутні на робочих місцях.

Олег Петренко, народний депутат України (позафракційний):

"Така історія три роки. По п’ятницях взагалі депутати символічно ходять на роботу. По середах взагалі серйозних питань ніколи не ставилось. Ратифікації – тобто, нічого такого, що може викликати суперечності серед різних фракцій. Але сьогодні після того, що навіть такі речі не голосуються – дивно. Все ж таки не за горами вибори".

За відсутністю голосів Верховна Рада не змогла ухвалити у середу жодного рішення. У парламентській більшості скористалася ситуацією і винесли на розгляд постанову про скасування голосування за закон про приватизацію державного майна через порушення регламенту під час його ухвалення. Документ набрав лише 11 голосів "ЗА", розблокувавши таким чином, шлях до підписання закону. Лише після цього спікер оголосив про завершення роботи Верховної Ради.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram