Поліція розслідує вибух у Красногорівці
Загрузка плеера...

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вибуху у Красногорівці на Донеччині, від якого постраждали троє дітей.

Трагічна подія сталася ввечері 6 лютого. Діти трьох і дев'яти років знайшли на вулиці невідомий предмет, принесли його додому і вирішили погратися, поряд з ними була старша сестра (14 років). Батьки малечі перебували у сусідній кімнаті. Вибух снаряда стався на кухні приватного будинку. Молодші діти, які грались з небезпечним предметом, отримали тяжкі ушкодження кінцівок і внутрішніх органів. Старша дівчинка отримала відносно легкі осколкові поранення. Дітей госпіталізували, 9-річного хлопчика вже прооперували.

Правоохоронці кваліфікували подію як замах на умисне вбивство. Який саме предмет став причиною вибуху, ще не встановили.

Відзначимо, у дитячому фонді Організації Об'єднаних Націй підрахували, що у 2017 році одна дитина щотижня гинула або отримувала поранення внаслідок бойових дій на Донбасі. Найбільш поширена причина – міни та боєприпаси, які не здетонували. Такі випадки часто призводять до інвалідності. Сьогодні Донбас визнано одним з найбільш замінованих регіонів. За під рахунками ООН, життя 220 тисяч дітей – під загрозою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram