Квитки на поїзди здорожчають улітку і під Новий рік
Загрузка плеера...

Виконувач обов’язків глави правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов уточнив терміни підвищення вартості проїзних квитків. За словами посадовця, з Міністерством інфраструктури було погоджено два здорожчання – у другому або третьому кварталі 2018 року, а згодом у четвертому.

Таким чином, місця у поїздах стануть менш доступними якраз у ті періоди, коли попит на них зазвичай зростає – влітку, під курортний сезон, та у листопаді-грудні, перед різдвяно-новорічними святами. Пан Кравцов виправдовується тим, що тарифи нібито не індексували з 2014 року, і зараз автобусним транспортом, який апріорі має бути дешевшим, користуватися не так ощадливо, як залізницею.

Аби відволікти увагу від підвищення цін, очільник "Укрзалізниці" анонсував розширення системи електронних квитків. Починаючи з 10 лютого пасажири регіональних поїздів також можуть оформити проїзний документ через Інтернет без необхідності обмінювати його в касі на звичайний. Для цього провідників мають забезпечити мобільними терміналами зчитування QR-коду. Щоправда, гарантії, що це було зроблено вчасно, пан Кравцов не дав.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram