Одеського суддю-хабарника відправили під домашній арешт
Загрузка плеера...

Одеського суддю Олексія Бурана Заводський райсуд Миколаєва відпустив під цілодобовий домашній арешт. Чоловік відомий тим, що під час затримання відстрілювався від детективів Національного антикорупційного бюро. Про це повідомили на офіційному сайті Центру протидії корупції.

Відомо що у СІЗО Бурана протримали 22 місяці.

За словами юриста ЦПК Віталія Цокура, "суд врахував лише аргументи захисту обвинуваченого, який наголошував на тому, що Буран прийняв детективів НАБУ за грабіжників, тому стріляв у них на ураження. Це є маніпуляцією, оскільки наявний відеозапис із обшуків, на якому видно, що детективи НАБУ чітко представилися".

Віталій Цокур, юрист Центру протидії корупції:

"Звільнення Бурана з-під варти дає йому моральну перевагу та можливості впливати на хід розгляду справи через свідків, котрі мають бути допитані".

Юрист зазначив, що Буран отримав можливість безкінечно відтягувати розгляд справи, практично, "висуваючи свої вимоги" до обвинувачення.

Нагадаємо, 29 березня 2016 року детективи НАБУ намагалися затримати Олексія Бурана за отримання хабара у півмільйона гривень. Проте чоловік відкрив вогонь по правоохоронцях. Незабаром суддя потрапив до лікарні і з часом втік звідти. Вже 31 березня Верховна Рада України дала дозвіл на затримання й арешт судді-хабарника.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram