У Німеччині працюватимуть по 28 годин на тиждень
Загрузка плеера...

Після численних переговорів німецька профспілка IG Metall, яка вивела на страйки співробітників сотень різних компаній, та працедавці знайшли компроміс. Останні погодилися підвищити робітникам зарплати на 4,3%, а також виплачувати щорічні разові платежі.

Окрім того, працівники зможуть скоротити собі робочий тиждень до 28 годин. Водночас, компанії зможуть набирати нових співробітників та укладати з ними контракти на умовах 40-годинного робочого тижня.

Учасники переговорів протягом наступних 2 років подивляться, скільки людей скористаються можливістю перейти на 28-годинний робочий тиждень або підпишуть контракти про 40 годин зайнятості. Якщо нова система не буде дієвою, говоритимуть про подальші зміни.

Нагадаємо, що минулого тижня в різних містах Німеччини страйкували співробітники 275 підприємств металургійної й електротехнічної промисловості.

В акції взяли участь робітники Ford у Кельні, постачальники автомобільної техніки в Баварії та Баден-Вюртембергу, працівники компанії Bosch із заводів по всій країні. Вони вимагали в своїх роботодавців 8%-е підвищення зарплати для 4 млн інженерів і працівників металургії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram