Audi обшукали через дизельний скандал
Загрузка плеера...

Поліція Німеччини обшукала штаб-квартиру автоконцерну Audi. Німецькі ЗМІ повідомили, що інтерес правоохоронців до роботи автомобілебудівної компанії пов'язаний з так званим "дизельним скандалом".

Обшуки пройшли у місті Неккарзульм. Поліцейські завітали також додому до працівників компанії. Фігурантів справи підозрюють у тому, що вони спеціально занижували рівень вихлопних газів в машинах з дизельними двигунами. Працівники компанії проводили відповідні махінації з програмним забезпеченням автомобілів. Внаслідок афери у США та країни Європи було продано понад 200 тисяч машин, які фальсифікували показання датчиків.

Керівництво компанії Audi заявило, що готове співпрацювати зі слідством. Зараз у незаконних оборудках підозрюють 14 працівників компанії.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року стало відомо, що на автомобілях Volkswagen встановлено програмне забезпечення, яке занижує показники викидів шкідливих речовин в атмосферу. Вашингтон вирішив, що концерн повинен відкликати майже півмільйона машин, які були випущені впродовж 2009-2015 рр. Суд зобов'язав виробника виплатити компенсацію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram