SpaceX протестували найбільшу ракету в історії
Загрузка плеера...

Компанія Ілона Маска SpaceX вчергове перевернула уявлення людства про освоєння космосу. На мисі Канаверал відбувся успішний тестовий запуск найбільшої ракети в історії під назвою Falcon Heavy, яка здатна вивести на орбіту майже 64 тонни вантажу – вдвічі більше, ніж конкуренти і втричі більше за Falcon 9. А найважливіше те, що це перша діюча ракета після Saturn V, спроможна доправити людей на Місяць, а у майбутньому – і на Марс. 

Згідно з планом, усі три перші ступені літального апарату мали повернутися на Землю для подальшого використання. Бокові прискорювачі й справді синхронно приземлилися на відведених майданчиках. А от центральне ядро, на жаль, було втрачене. За словами Ілона Маска, в ньому не вистачило пального, через що ступінь на великій швидкості впав у воду у кількох сотнях метрів від плавучої платформи, на яку мав сісти. Втім, невдача з прискорювачем не зіпсувала загальної ейфорії від історичного запуску.

Корисним навантаженням під час випробування виступив автомобіль Tesla Roadster, за кермо якого посадили манекена, прозваного Starman – "зоряний чоловік". Електрокар вже залишив орбіту Землі і вирушив у напрямку Марса. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram