Гройсман отримав 81 подарунок у 2017-му
Загрузка плеера...

У Музеї історії урядів України зберігається 81 подарунок, отриманий прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом протягом 2017 року як презенти державі. Про це у відповіді на запит "Українських новин" повідомили у секретаріаті Кабміну.

Зокрема, серед подарунків, отриманих прем'єром, книги: "Баку. Пульс великого міста" від міністра економіки Азербайджану, "Бачення глобального світу" від президента Туреччини, "Камені нашої спадщини" від головного рабина музею Стіни плачу та "Миколаївська митниця 1862-2017" від керівництва фіскалів.

Крім того, віце-президент США подарував Гройсману вазу зі свічок, спікер Кнесету декоративну тарілку, а прем'єр Ізраїлю бронзовий семисвічник.

Серед іншого прем'єрові були подаровані: картина-карта східної Європи, ікона Богородиці Казанської, набір "Шкатулка, Коран, чотки", оливковий вінок та олімпійський смолоскип "RIO-2016".

Також прем'єр отримав сертифікат про висадження оливкового дерева від Єврейського національного фонду, годинник Moser від прем'єра Хорватії та набір срібних монет від голови сейму Литви.

Крім того, серед подарунків зазначені паперова аплікація, прапори України й Канади, музичні диски, фото Авдіївки, набір марок, різні статуетки, скульптури, фотографії тощо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram