Мінінфраструктури хоче 50 млрд євро на дороги
Загрузка плеера...

У Міністерстві інфраструктури заявили, що в оновлення доріг необхідно вкладати чимало грошей. Заступник міністра Віктор Довгань назвав попередню величину інвестицій – 50 млрд євро. Цей обсяг фінансування у Міністерстві інфраструктури планують розтягти на 12 років (до 2030). Саме за цей час політики сподіваються оновити усі шляхи в Україні.

Відзначимо, що 50 млрд євро (вливання, які сподіваються отримати у міністерстві) – це понад 80% загального державного боргу України.

У Мінінфраструктури пояснили свої чималі апетити тим, що інвестиції сприятимуть приросту валового національного продукту. У відомстві стверджують, що кожен вкладений долар принесе три.

Влітку минулого року уряд ухвалив Національну транспортну стратегію до 2030 року. Зараз програму обговорюють з представниками місцевої влади. Чиновники обіцяють в першу чергу приділити увагу тим областям, які не встигли охопити раніше. До того ж, урядовці планують поновити будівництво Подільсько-Воскресеньского мосту. Це необхідно для прокладення метро на Троєщину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram