Українське молоко може піти у тінь через стандарти ЄС
Загрузка плеера...

Євростандартизацію української молочної галузі відстрочили на півроку. З 1 липня 2018-го наші виробники мають упорядкувати свою роботу відповідно до стандартів ЄС.

Лариса Старікова, аналітик:

"Україна підписала угоду про асоціацію, де є купа зобов'язань про приведення у відповідність національного законодавства з європейським законодавством. Усі ми знаємо, що стандарти якості харчової продукції у Європі високі, у нас – майже ніяких".

Після зміни стандартів на продаж у наші магазини будуть потрапляти лише три сорти молока: екстра-класу, вищого і першого. Продукція другого сорту, так зване домашнє молоко, не відповідає євростандартам. Проте наразі в Україні на підприємствах використовують щонайменше 40% сировини другого сорту. Тому селяни занепокоєні, чи не втратять вони своє часом чи не єдине джерело заробітку.

Микола Стрижак, гендиректор Асоціації фермерів та приватних землевласників:

"Питання, що є корова, є хазяйка, тепер необхідно мати якісне молоко. Тому необхідно ввести у практику культуру виробництва: сучасний доїльний апарат, охолоджувач молока, і, як правило, без кооперації молочних виробників це питання просто неможливо вирішити. Тому держава повинна підставити плече на створення кооперативів для первинної зборки і перероблення молока. До 3 млн грн необхідно, щоб первинна переробка молока була на місці, а для повної переробки – приблизно 10 млн грн".

Передбачається, що українські переробні підприємства купуватимуть молоко лише у спеціалізованих фермерських господарств. Останні зобов'язані доїти корів за стандартами ЄС, які передбачають цілу низку вимог, зокрема й технічних. Але наразі проблема в тому, що держава не має стратегії, яка би підтримала одноосібного виробника і допомогла йому вийти на необхідні стандарти. Поки експерти бачать лише один вихід - людям варто об'єднуватися у кооперативи.

Олексій Дорошенко, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж:

"Либо ты присоединяешься к кооперативу, увеличиваешь количество коров, покупаешь оборудование и занимаешься этим, как бизнесом, а не просто имеешь хобби и работаешь еще на 2-3 работах, а корова только дополнительный заработок".

Передбачається, що за півроку селяни мають покращити якість молока. Проте експерти сумніваються, що за цей час домогосподарства встигнуть перейти на євростандарти. Адже такі спроби були й раніше, і щоразу українська влада все переносила.

Денис Марчук, заступник голови Всеукраїнської аграрної Ради:

"Переносити з 2015 року, коли ми мали вирішити це питання, на 2018 рік. Зараз ми відтерміновуємо на півроку. На одній з останніх прес-конференцій представники Мінагрополітики сказали, що не виключають ще відтермінування скасування молока другого сорту".

Олексій Дорошенко, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж:

"А что может дать полгода? Мы за это время вложим миллионы долларов в производство молока в Украине? Нет. В таком случае, мы можем и 10 лет откладывать. Ничего не измениться. В этом вопросе либо надо ставить точку, и разрабатывать другой вариант: дать возможность войти сюда крупным иностранным компаниям, которые за свои деньги будут развивать кооперативы. Другой вариант – становиться импортером молока, как сырья".

Крім того, після змін правил гри молоко другого сорту не зникне з ринку принаймні найближчим часом, упевнені експерти.

Денис Марчук, заступник голови Всеукраїнської аграрної Ради:

"Коли 75% ринку наповнені молоком другого сорту, то, звісно, сказати, що воно зникне, ми не можемо. Але є ще одна статистика, яка показує, що велика частка цього молока, фактично, перебуває в тіні".

Щодо ціни, то фахівці кажуть, що наразі причин для здорожчання молочки в Україні немає. Якщо вартість цієї продукції буде зростати, то це виключно ініціатива торговельних мереж.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram