Дніропетровщина відправила школярів на карантин
Загрузка плеера...

У Дніпропетровській області більше ніж 30 тисяч школярів пішли на вимушені канікули через поширення захворюваності на грип та ГРВІ.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, нині на карантині перебувають 52 школи і 371 клас у різних закладах області. Рішення про тимчасове закриття навчальних закладів прийняли місцеві органи влади.

Канікули оголошено в школах і окремих класах Вільногірська, Дніпра, Жовтих Вод, Кам’янського, Кривого Рогу, Марганцю, Нікополя, Павлограда, Верхньодніпровського, Криворізького, Криничанського, Новомосковського, Петропавлівського, П’ятихатського районів, а ще - Богданівської, Криничанської, Петриківської, Чкаловської об'єднаних громад.

Нагадаємо, в Україні для запобігання поширення епідемії грипу з 31 січня не працюють заклади загальної середньої та дошкільної освіти Вінницької області. На карантині також школи і дитячі садки Дніпропетровщини, Запоріжжя, Житомирщин та Рівненщини. Закривають ті навчальні заклади, де перевищений епідпоріг.

Зазначимо, що і у столиці станом на 5 лютого через грип і ГРВІ у трьох школах повністю припинено заняття, ще в 16 навчання призупинили покласово.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram