Обленерго України втрачають кращих працівників
Загрузка плеера...

Енергопостачальні компанії не здатні вчасно виплачувати зарплати, а кращі працівники почали звільнятися. Причиною тому стали рамки встановлені алгоритмом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Про це під час прес-конференції розповіли профспілки ВАТ "Запоріжжяобленерго", ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" і ПАТ "Черкасиобленерго".

За словами заступника голови обласної профспілкової організації "Запоріжжяобленерго" Володимира Заїки, їхня компанія виплатила заробітну плату лише за серпень 2017-го. "Через борги з компанії вже звільнилися понад 1000 співробітників. Незабаром на ліквідацію аварій буде просто нікому і ні на чому виїжджати".

Своєю чергою представник "Черкасиобленерго" Олександр Чорний наголосив, що через заборгованості перед працівниками від них пішли електромонтери й інші затребувані фахівці. Такі люди вчаться роками і знайти заміну дуже складно.

Проте на прес-конференції пролунали не лише скарги, а й альтернативи вирішення проблеми. Одну із них озвучила голова первинної профспілкової організації ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" Наталія Лапигіна. Вона переконана, що ситуацію виправить лише зміна законодавства. Мова про забезпечення необхідної для виплати заробітних плат суми, яка буде виділятися на спецрахунки обленерго попри всякі умови.

Варто нагадати, обленерго, які мають заборгованості перед "Енергоринком", НКРЕКП переводить на "нульовий алгоритм". Це означає, що одержувані обленерго кошти "нульовий алгоритм".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram