Наш скелетоніст-олімпієць зустрівся з головою МОК
Загрузка плеера...

Українську олімпійську делегацію, яка звикає до умов корейського Пхьончхану, у супроводі голови НОК Сергія Бубки відвідав президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах. Німець особисто познайомився з першим в історії України представником нашої держави у скелетоні на Зимових Іграх – Владиславом Гераскевичем.  

Влад став однією з головних сенсацій змагань ще до їх початку, зумівши потрапити до топ-30 кращих скелетоністів світу та здобути олімпійську ліцензію у віці всього 19 років. І це - в умовах вкрай малого фінансування від держави, оскільки обраний ним вид спорту вважається у нас ледь не екзотичним. Наставником хлопця є його батько, заслужений тренер України Михайло Гераскевич, відомий також завдяки успішній роботі зі збірною з богатирського багатоборства. До речі, сам Влад теж раніше займався стронгменом, проте згодом обрав скелетон.  

Саме слово "скелетон" означає сани, на яких атлети спускаються льодяним жолобом, лежачи головою вперед. Керування здійснюється за допомогою шипів, розміщених на взутті. Швидкість при цьому сягає 150 кілометрів на годину. Виступ Влада Гераскевича стане дебютним для українців на Олімпійських іграх у цій дисципліні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram