Міхо знов може гуляти ночами
Загрузка плеера...

Адвокат колишнього губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький повідомив, що з 6 лютого його підзахисний вільний від нічного домашнього арешту. За словами юриста, запобіжний захід, обраний Апеляційним судом Києва, обчислюється не від моменту ухвалення рішення, а від оголошення підозри, що відбулося 5 грудня.

Таким чином, екс-президент Грузії більше не зобов’язаний з 22 до 7 години перебувати у своїй квартирі за адресою вулиця Костьольна, 7. Окрім того, зняті обмеження на виїзд із Києва. Втім, Саакашвілі повинен одразу з’являтися за викликом для проведення слідчих дій.

Поновити запобіжний захід Генеральній прокуратурі буде досить складно. Для цього, як переконує пан Чорнолуцький, потрібно звернутися до суду і аргументовано пояснити, чому клопотання не було подане вчасно. Проте в адвоката є підозра, що Юрій Луценко та компанія навіть не збираються цього робити. Навпаки, вони намагатимуться "очистити" правовий статус Саакашвілі, аби потім екстрадувати його до Грузії. Тим більше, що Міхо програв апеляцію щодо надання йому статусу біженця.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram