Україна досягла ще одного "безвізу"
Загрузка плеера...

Наші співгромадяни отримали змогу подорожувати до ще однієї країни світу без необхідності вистоювати черги у посольстві. У Вашингтоні відбулася церемонія підписання угоди про скасування візових вимог між Україною та острівною державою Антигуа й Барбуда.

Маловідома для більшості наших співвітчизників країна насправді приваблює чимало відвідувачів мальовничими карибськими курортами. Втім, за словами посла України у США Валерія Чалого, який поставив свій підпис під угодою, на пожвавлення туризму особливого розрахунку у дипломатів і не було. Важливіше те, що Антигуа й Барбуда підтримує територіальну цілісність України і голосувала в ООН за резолюції, що засуджують окупацію Криму та Донбасу. Тож підтримання дружніх відносин з цією країною є важливою місією для забезпечення міжнародного тиску на агресора.

Окрім того, саме на Антигуа й Барбуда досі перебуває частина коштів, вкрадених з України колишнім очільником уряду Павлом Лазаренком. Вітчизняні дипломати сподіваються, що угода про "безвіз" стане кроком на шляху до початку переговорів про повернення активів у бюджет нашої держави.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram