Посол ЄС поставив Україні ультиматум
Загрузка плеера...

Посол Євросоюзу Хюг Мінгареллі встановив дедлайн для створення Антикорупційного суду в Україні. Такий орган правосуддя має з’явитися до президентських виборів – 31 березня 2019 року. Про це Мінгареллі заявив під час зустрічі з народними депутатами, членами міжфракційного об’єднання "ЄвроОптимісти".

Посол наголосив, що корупція є в багатьох країнах, але в них існує так звана "червона лінія" і за її рамки виходити не можна. Мінгарелі зауважив, що Україні також не завадило б визначитися з цією межею.

Як відомо, ухвалення закону про Антикорупційний суд – ключова умова співпраці нашої держави та Міжнародного валютного фонду. Наприкінці минулого року Петро Порошенко зареєстрував відповідний законопроект. Та МВФ і Євросоюз президентський документ розкритикували.

У Міжнародному валютному фонді зазначили, що окремі його положення не сумісні із зобов’язаннями України за програмою співпраці з Фондом, а також суперечать рекомендаціям Венеціанської комісії.

В Євросоюзі ж нагадали, що створення Антикорупційного суду у відповідності до зобов’язань України необхідне для виконання вимог безвізу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram