Аліменти не платять 75 тисяч українців
Загрузка плеера...

Міністерство юстиції презентувало Публічний реєстр неплатників аліментів. Перелік тих, хто ігнорує свої фінансові обов'язки перед дітьми, налічує вже понад 75 тисяч осіб. До списку внесли тих, хто не платить аліменти більше трьох місяців.

Міністр юстиції Павло Петренко зазначив, що серед недобросовісних батьків є і представники державних інституцій. Це силовики, депутати, а також представники центральної та місцевої влади. Переважна більшість порушників – чоловіки.

Неплатникам аліментів заборонятимуть керувати автотранспортом і використовувати вогнепальну, пневматичну або мисливську зброю. Крім того, порушників притягатимуть до адміністративної відповідальності (суспільно-корисні роботи). Деяких батьків не випускатимуть за кордон. Це стосується злісних неплатників, тобто тих, хто не перераховує гроші дитині більш ніж півроку. Крім того, одержувач аліментів зможе вимагати пеню за прострочення виплат.

Усі обмеження зніматимуть після погашення заборгованості. Нові правила починають діяти з 6 лютого.

За інформацією Мін'юсту, сьогодні у неповних сім'ях виховують близько 3 млн дітей. Кожна шоста дитина не отримує виплат.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram