Дочка Шокіна судитиметься з Байденом
Загрузка плеера...

Колишній генпрокурор України Віктор Шокін вважає, що у колишнього віце-президента США Джо Байдена немає нічого святого. Екс-голова ГПУ відреагував на заяву, яку американський політик зробив два тижні тому. Тоді Джо Байден пригадав період 2014-2016 рр., коли він активно співпрацював з українськими політиками. Представник США розповів, що його ультиматум допоміг звільнити "сучого сина" – тодішнього генпрокурора. Відзначимо, що колишній віце-президент США не називав конкретного прізвища, проте українські ЗМІ уточнили, що йдеться саме про Шокіна, який керував ГПУ у 2015-2016.

Слова про "сучого сина" образили колишнього високопосадовця. Шокін назвав Байдена "особиною" і заявив, що людина, у якої є мама, не може так висловлюватись. Колишній генпрокурор вважає, що заява Байдена стане ще одним доказом того, що його звільнили незаконно.

Тим часом донька Шокіна планує судитися з американським політиком. Аліна обурена тим, що Байден дозволив собі публічно образити її батька та покійну бабусю.

Днями посол США в Україні Марі Йованович згадала про заяву Байдена. Представниця Вашингтону не стала засуджувати або виправдовувати політика, проте заявила, що "розмови за закритими дверима мають свої причини". Жінка відзначила, що українські та американські політики спілкуються із взаємною повагою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram