Nissan хоче зосередитись на електромобілях
Загрузка плеера...

До 2022 року Nissan хоче представити на ринку Китаю близько 20 моделей електромобілів. Для цього фірма планує інвестувати 9,5 мільярда доларів у спільне підприємство з китайською компанією Dongfeng Motor Co.

Кошти спрямують на розвиток виробничих потужностей, а також на заходи щодо захисту навколишнього середовища. У планах - випустити більше 40 моделей автомобілів. 50% з них будуть на електричному приводі.

Nissan до 2022 року хоче виробляти третину електромобілів в лінійці моделей люксового бренду Nissan – Infiniti. До 2025-го компанія планує повністю перейти на виробництво електромобілів цього бренду.

Також спільне підприємство Nissan і Dongfeng Motor в 2019 році планує представити дві власні системи автономного водіння.

Раніше інформаційне агентство Bloomberg повідомляло, що до 2025 року електромобілі коштуватимуть дешевше бензинових моделей. Це відбудеться через радикальне зниження вартості акумуляторів. Тоді середня ціна електромобіля має скласти 30 тис. дол. Ще за п’ять років вона може впасти до 26 тис. дол.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram