Раду просять дозволити ДБР проводити конкурси на посади
Загрузка плеера...

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба закликав Верховну Раду якомога швидше ухвалити зміни до закону, які, зокрема, передадуть відомству повноваження проводити конкурси на керівні посади. Про це сказано у повідомленні ДБР, опублікованому у соцмережі Facebook.

У ньому відомство зауважує: профільним законом передбачено, що лише зовнішня комісія уповноважена проводити конкурси на всі посади керівників підрозділів центрального апарату, директорів територіальних органів і працівників підрозділів внутрішнього контролю.

Сформована така комісія за квотами Президента України, уряду та парламенту. До її складу не входять представники громадськості чи Державного бюро розслідувань. Відповідно ДБР не має можливості впливати як на початок проведення конкурсів, так і на їх тривалість у часі.

У повідомленні ДБР також зауважує, що Роман Труба ще 22 грудня 2017 року закликав зовнішню комісію оголосити конкурси на низку посад директорів 7 територіальних органів, керівників управлінь та відділів центрального апарату. Проте станом на 5 лютого 2018 року цього так і не відбулось. Хоча, як наголошується у повідомленні, останнє засідання комісії пройшло 1 лютого.

За словами директора ДБР, "незабаром будуть створені внутрішні комісії Бюро, які оголосять конкурси відповідно до своїх повноважень". Водночас "не оголошення конкурсів на ключові посади в Бюро блокує його формування та, відповідно, затягує початок роботи".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram