Знову здорожчав проїзд у деяких київських маршрутках
Загрузка плеера...

У понеділок, 5 лютого, у Києві черговий раз здорожчав проїзд за деякими міськими та приміськими маршрутами. Про це пасажирів поінформували самі перевізники.

За їх словами, вартість проїзного квитка зросла у зв’язку зі збільшенням цін на паливо та запчастини. У міському громадському транспорті ціна поки що піднялась на гривню. Приміром, вартість проїзду за 233 маршрутом піднялась із шести до семи гривень.

Водночас, ціна на приміські автобуси зросла в залежності від дальності подорожі. Так, щоб дістатися з Києва до Фастова тепер варто витратити 45 гривень. Раніше ціна складала 35 гривень.

Нагадаємо, що з початку року здорожчав проїзд у багатьох приватних маршрутних мікроавтобусах Києва. Ціна піднялась на 1-2 гривні.

Жителі столиці обурені черговим зростанням вартості проїзного. Люди кажуть, що зарплати так само як і квиток на муніципальний транспорт щотижня не підіймають.

Столична влада запевняє, що громадський транспорт дорожчати більше не буде. Та пасажири переймаються, що ціна на проїзний квиток зростатиме й надалі.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram