Європейці не хочуть інвестувати в Україну
Загрузка плеера...

У Європейському банку реконструкції та розвитку відзначили, що впровадженню реформ заважає значний внутрішній спротив. Якщо ситуація не зміниться, Україні буде дуже важко отримати фінансову підтримку закордонних партнерів.

Виконавчий директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж нагадав, що відкритим залишається питання про створення антикорупційного суду та врегулювання ціни на газ. Представник ЄБРР наголосив, що реформи не зупинились, проте їх темпи суттєво зменшились. Маліж вважає, що це пов'язано з рішенням про випуск євробондів, яке український уряд ухвалив восени 2017 року. Тоді Київ продав цінні папери на 3 млрд дол. інвесторам зі США, Великобританії та Європи. Віддати кредит треба буде через 15 років. У Європейському банку реконструкції та розвитку вирішили, що дії політиків були пов'язані не з вирішенням проблем економіки, а з передвиборчим піаром.

Франсіс Маліж додав, що сьогодні інвестори не зацікавлені у підтримці України через високий рівень корупції. Європейські компанії надають перевагу африканському ринку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram