МЗС пропонує українцям "ДРУГа"
Загрузка плеера...

Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України запустив мобільний додаток для наших співвітчизників, які перебувають за кордоном. Застосунок для iOS та Android має назву "ДРУГ" і розшифровується як "добровільна реєстрація українських громадян".

За допомогою програми будь-який користувач у випадку надзвичайної ситуації може швидко отримати інструкцію щодо подальших дій та дізнатися, де розміщене найближче посольство чи консульство України. До того ж, додаток містить інформацію про особливості країни, яку ви збираєтеся відвідати, а також може попередити, якщо у місці прибуття вже сталося чи очікується якесь лихо.

Державний секретар МЗС Андрій Заяць не приховує, що для відомства програма виконує роль засобу відслідковування та збору статистики, дозволяючи точніше визначити кількість українців, що виїжджають з держави. Втім, на те у її назві і є слово "добровільна", що користуватися нею не обов’язково. Тих же, хто наважиться спробувати, просять надсилати відгуки і пропозиції на адресу Міністерства.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram