"Орли" Філадельфії вперше виграли Супербоул
Загрузка плеера...

У Міннеаполісі на арені "Бенк Стедіум" відбулася наймасштабніша та найбільш очікувана спортивна подія року для Сполучених Штатів Америки – фінал Національної футбольної ліги, відомий під назвою Супербоул. За чемпіонський титул змагалися команди "Філадельфія Іглз" та "Нью-Інгленд Петріост".

Для "Іглз" це був вже третій Супербоул, проте попередні два рази клуб зазнавав прикрої поразки. Натомість "Петріотс" підходили до поєдинку у статусі п’ятиразових переможців NFL та чинних володарів кубка. Зрештою, історія була переписана: Філадельфія обіграла суперників з рахунком 41:33 і вперше тріумфувала у найбагатшій спортивній лізі Америки. Кращим гравцем було визнано квотербека Ніка Фоулза.

Традиційно Супербоул супроводжувався грандіозним шоу за участю найпопулярніших зірок. Гімн Сполучених Штатів перед матчем заспівала Pink, а хедлайнером у перерві став Джастін Тімберлейк. Зазначимо, що фінальний поєдинок NFL є найбільш рейтинговою подією на американському телебаченні і збирає гігантські суми за рекламу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram