Губернатор Одещини "кричить" МОЗ, але його не чують
Загрузка плеера...

Очільник Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов прозвітував щодо забезпеченості регіону вакцинами проти хвороб, епідемія яких загрожує Україні. За словами чиновника, до Південної Пальміри прибули три тисячі доз сироватки від кору, які вже в понеділок мають бути спрямовані до лікарень. Вакцини надала влада Дніпропетровської області, в той час як Міністерство охорони здоров’я вперто ігнорує будь-які запити щодо препаратів.

Пан Степанов говорить, що для забезпечення 95% колективного імунітету Одещині потрібні ще 9 тисяч доз сироватки. Проте "докричатися" до МОЗу губернаторові не вдається. Особливо критична ситуація із засобами проти дифтерії, правця та ботулізму, яких у розпорядженні медичних закладів області немає взагалі. І навіть за таких умов Уляна Супрун та її підлеглі залишаються глухими та сліпими до цих проблем.

Зазначимо, що незаконна глава Міністерства охорони здоров’я стверджує, нібито в Україні немає епідемії кору. Більш того – за чутками, лікарям було дано вказівку не ставити інфекційний діагноз, аби не створювати паніку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram