Українські футзалісти вийшли у плей-оф Євро-2018

Збірна України з футзалу оформила вихід до чвертьфіналу чемпіонату Європи, що проходить у столиці Словенії Любляні. Підопічні Олександра Косенка у другому матчі групового етапу не змогли подужати Португалію, але усе одно отримали путівку у плей-оф.

Перший гол "жовто-блакитні" пропустили вже на третій хвилині. Бруну Коельо скористався провалом наших футзалістів у захисті. Ще у першому таймі перевагу португальців подвоїв Тьягу Бріту, який поклав м’яч у кут воріт Євгена Іваняка після ефектного фінта.

Як і в матчі проти Румунії, українці спромоглися на камбек з рахунку 0:2. Спочатку Разуванов скоротив відставання, а потім Королишин відновив статус-кво. На жаль, рівновага трималася недовго. За п’ять хвилин португальці ще тричі вразили наші ворота. Гол Шотурми на останніх секундах був вже слабкою втіхою.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 3:5 на користь Португалії. Україна у чвертьфіналі зустрінеться з найсильнішою збірною континенту – Іспанією, яка вигравала Євро сім разів з десяти можливих.