МОК не визнає росіян "чистими"
Загрузка плеера...

Міжнародний Олімпійський комітет не запросив російських атлетів, що оскаржили свою дискваліфікацію у Лозаннському арбітражі, на Зимові ігри до корейського Пхьончхану. У перепустці на головні змагання чотириріччя було відмовлено 13 спортсменам та двом тренерам.

Спортивний арбітражний суд виправдав 28 росіян, яких МОК та Всесвітнє антидопінгове агентство звинувачували у вживанні заборонених препаратів. Втім, незалежна комісія повторно провела індивідуальну перевірку кожного атлета і має серйозні сумніви щодо їх "чистоти". До того ж, зняття дискваліфікації з окремих представників збірної не скасовує той факт, що у країні-агресорі існувала державна допінгова програма небаченого масштабу.

Нагадаємо, що рішення про недопущення Росії до Олімпійських ігор-2018 МОК ухвалив 5 грудня. Атлетам, проти яких немає доказів щодо застосування ними допінгу, дозволено виступати під нейтральним прапором. Ані гімн, ані будь-яка інша державна символіка РФ під час Ігор використовуватися не будуть. Запрошення на Олімпіаду отримали 169 "чистих" росіян.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram