До бранця Кремля нарешті пустили адвоката
Загрузка плеера...

Російська правозахисниця Тетяна Щур повідомила про те, що до незаконно засудженого українця Станіслава Клиха нарешті пустили адвоката Романа Качанова. У юриста було три години, аби дізнатися у бранця Кремля про його справи.

Клих поскаржився на сильний біль у ногах і висловив підозру, що захворів на туберкульоз кісток. За його словами, харчування у тюрмі, в якій він перебуває, жахливе, і доводиться купувати нормальну їжу у магазині за гроші, які передбачені для нього законом.

Роман Качанов стверджує, що Станіслав справляє враження спокійної та доброзичливої людини, якій гостро не вистачає спілкування. Проте деякі його слова змушують говорити про наявність ознак психічного розладу. На тілі Клиха наявні шрами, які можуть свідчити про пережиті тортури.

Нагадаємо, що Станіслава Клиха разом з іншим українцем Миколою Карпюком було звинувачено у вбивстві російських військових під час Чеченської війни, участі у якій вони насправді не брали. За сфабрикований злочин Клих отримав покарання у вигляді 20 років позбавлення волі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram