Українці знову пікетують на кордоні з Польщею
Загрузка плеера...

У Львівській області на кордоні з Польщею активісти заблокували два пункти пропуску – Рава-Руська та Шегині. Про це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на прес-секретаря патрульної поліції Львівщини.

У Раві-Руській приблизно 30 осіб блокують рух автомобілів перед пунктом пропуску через кордон. Пікетувальники обіцяють, що транспортні засоби проїжджатимуть кожні 15 хвилин. Водночас декілька десятків людей протестують і біля пункту пропуску Шегині. Там люди також перекрили рух, обіцяючи пропускати машини кожні 15 хвилин.

Як повідомляють ЗМІ, учасники обох пікетів планують блокувати кордон протягом дня. Наразі пункти пропуску працюють у штатному режимі, рух транспорту є. Однак через пікет мітингувальників біля кордону утворився транспортний затор.

За словами помічника голови Держприкордонслужби Олега Слободяна, таке блокування пов'язане зі змінами в митному законодавстві. Згідно з нововведенням без сплати мита можна ввозити товари на суму до 500 євро і вагою до 50 кг у разі, якщо громадянин в'їжджає в Україну не частіше, ніж раз на 72 години і був відсутній в країні більше доби (24 год). Таким чином українська влада намагається вирішити проблему "човникової контрабанди".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram