Турчинов хоче створити кіберармію
Загрузка плеера...

У Києві відкрили оперативний центр реагування на кіберзагрози. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Він наголосив, що цей центр є фактично ядром кіберзахисту нашої країни, який не просто спостерігатиме за розвитком кібератак, а й виявлятиме їх на ранніх стадіях і забезпечуватиме швидку локалізацію. Також важлива функція, яку буде виконувати центр – це моніторинг мереж.

За його словами, на базі центру є навчальні підрозділи, які забезпечать підготовку кадрів для СБУ та Нацполіції. Для побудви центру використовувалися найкращі світові технології кіберзахисту.

Турчинов також повідомив, що українська влада навіть розглядає питання створення кібервійськ. Він зауважив, що це дуже серйозне питання. У цьому напрямку працює і Служба зовнішньої розвідки, і військова розвідка.

Крім того, секретар РНБО нагадав, що минулого і позаминулого років внаслідок кібератак з боку Україна втратила мільярди доларів.

Нагадаємо, раніше голова Служби безпеки України Василь Грицак повідомляв, що минулого року фахівці СБУ зафіксували та відбили понад 50 кібератак різного ступеня потужності, окремі з яких за руйнівними наслідками могли бути набагато гіршими, ніж славнозвісний "Petya-A".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram