Повернення Злочевського об'єднало силовиків
Загрузка плеера...

Інформація про повернення до України колишнього міністра екології Миколи Злочевського об'єднала ГПУ та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Про прибуття Злочевського до України повідомили ЗМІ з посиланням на власні джерела. Медійники одразу нагадали, що екс-міністр був фігурантом корупційної справи. Виконавчий директор Transparency International Ярослав Юрчишин обурився тим, що екс-високопосадовець з команди Азарова вільно пересувається країною. У відповідь очільник САП Назар Холодницький пояснив, що кілька місяців тому відомство закрило провадження проти екс-міністра. Справа була пов'язана з незаконною видачею дозволів на розробку родовищ у 2010-2012 рр. Тоді ліцензії отримали компанії, пов'язані зі Злочевським.

Холодницький пояснив, що таке рішення було прийнято через те, що слідчі не змогли знайти достатню кількість доказів проти екс-міністра. Позицію САП підтримала і речниця генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган. Вона нагадала, що справу проти Злочевського почали розслідувати у Генеральній прокуратурі, а наприкінці 2015 року матеріали передали за підслідністю до НАБУ.

Сарган пояснила, що фігурантів звільнили від кримінальної відповідальності після того, як задіяні в оборудках компанії повністю компенсували завдані державі збитки (близько 180 млн грн).

Тим часом очільник ГПУ Юрій Луценко заявив, що, пам'ятає закриття лише одного кримінального провадження проти екс-міністра. Другу справу, за припущенням генпрокурора, детективи НАБУ ще мають розслідувати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram