Черкаси заполонило сміття
Загрузка плеера...

Черкащани у соцмережах активно повідомляють про труднощі з вивезенням сміття у місті. Практично в усіх районах у дворах стоять переповнені баки, тому тверді побутові відходи у непризначених для цього місцях, як було декілька років тому у Львові.

Обурені містяни обривають телефони комунальників та голів ОСББ, але безрезультатно. Люди скаржаться, що за послугу платять, а роботи не видно.

Водночас у департаменті житлово-комунального господарства Черкаської міської ради стверджують, що ніякого сміттєвого колапсу немає.

Сергій Танюк, в.о. департаменту ЖКГ Черкаської міськради:

"Це не є правдою. Є підприємство комунальне, називається "Черкаська служба чистоти", яке виконує обов’язки по вивезенню. У нього на підряді є підрядна фірма, з якою є договір. Тому ця фірма в межах повноважень займається вивозом сміття. Те, що у них там була проблема з фінансуванням, ця проблема зараз вирішена. Автопарк вони доводять до робочого стану і вивозиться. Вже місто фактично ввійшло в графік, тож якщо і скидують фотографії, то вже не є правда і не є дійсно".

Однак деякі жителі міста не підтверджують слова посадовця, кажуть про жахливу ситуацію. Люди побоюються, щоб Черкаси не стали другим Львовом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram