Луценко "відмазує" Бойка від вишок
Загрузка плеера...

До так званої справи про "вишки Бойка" сам Юрій Бойко, народний депутат від "Опозиційного блоку", як виявилось, непричетний. Принаймні за три з половиною роки розслідування Генеральна прокуратура не знайшла доказів, які засвідчували б зв'язок парламентарія з розкраданням коштів під час закупівлі бурових установок для "Чорноморнафтогазу".

Очільник ГПУ Юрій Луценко повідомив, що нардеп ніколи не був фігурантом відповідного кримінального провадження, він був лише допитаний. За словами Луценка, Бойко може стати підозрюваним тільки у тому разі, коли слідчі встановлять причетність підконтрольних йому компаній до оборудок.

Так звана справа про "вишки Бойка" стосується розтрати бюджетних коштів у 2011 році, коли "Чорноморнафтогаз" придбав дві бурові вишки у посередників за завищеними цінами. Через це держава втратила близько 400 млн дол. Міністерство енергетики у цей час очолював саме Юрій Бойко. У 2014 році прокурори відкрили кримінальне провадження, через рік Печерський райсуд арештував вишки. Зараз бурові платформи розташовані поблизу окупованого Криму. Юрій Луценко вважає, що це не завадить продати установки відповідальним добувачам нафти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram