НАБУ досі займається справою розкрадання морфлоту
Загрузка плеера...

Двом колишнім керівникам державних компаній детективи Національного антикорупційного бюро оголосили про підозру в незаконному відчуженню морських торговельних суден на суму понад 219 мільйонів гривень. Про це стало відомо із офіційного сайту НАБУ.

У повідомленні сказано, що мова йде про екс-директора компанії "Zealand Holdings Inc." та колишнього президента ПрАТ СК "Сі Трайдент".

Зауважимо, що ці двоє, разом із іншими співробітниками Міністерства інфраструктури, провели відчуження транспортних суден "African Lark", "Etna", "Elbrus" та "Everest" за значно заниженими цінами. Раніше ці танкери судноплавна компанія "Сі Трайдент" передала Міністерству транспорту як внесок до статутного фонду Олександрійського сільськогосподарського коледжу.

У НАБУ зауважили, що дії підозрюваних підтвердили висновки судово-економічної експертизи. Фігуранти завдали країні збитків у розмірі 219 мільйонів гривень.

Важливим є те, що детективи НАБУ розпочали досудове розслідування зазначених фактів ще у грудні 2015-го після того як Генеральна прокуратура передала необхідні матеріали.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram