Пасажири залізниці скаржаться на обман з вагонами
Загрузка плеера...

Поки виконувач обов’язків голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов безсоромно анонсує підвищення тарифів на перевезення, пасажири масово скаржаться на жахливий сервіс. І мова вже не лише про брудні туалети, виведені з ладу кондиціонери та хамовитих провідників. Все частішими є випадки, коли люди купують квитки у вагони одного класу, а їхати змушені зовсім за інших, значно гірших умов.

Особливо багато претензій до нових вагонів-трансформерів, у яких сидячі місця перетворюються на полиці. Зазвичай ніхто не попереджає пасажира, що за чималеньку суму йому доведеться тіснитися з п’ятьма іншими людьми у невеличкому відсіку, де й ноги нікуди подіти.

Найгірше те, що трансформерів нерідко подають замість купе – тобто, платячи за спальне місце, замість нього ви отримуєте сидіння і знущальну постіль від провідника! Або ще краще – пропозицію за хабар у 300 гривень перевести пасажира до купе чи СВ. Не гарантує комфорту навіть придбання квитка на "Інтерсіті", бо замість "Хюндаю" чи "Тарпану" ви можете опинитися у брудному причіпному вагоні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram