Син Фіделя Кастро здійснив суїцид
Загрузка плеера...

Старший син колишнього кубинського лідера Фіделя Кастро Діас-Баларт пережив свого батька лише трохи більше ніж на рік. Державні ЗМІ Острова Свободи повідомили про те, що 68-річний чоловік наклав на себе руки.

Впродовж тривалого часу Діас-Баларт перебував у глибокій депресії і змушений був звертатися до лікарів. Кілька місяців він провів у госпіталі, проте згодом сина Фіделя перевели на амбулаторне лікування. На жаль, терапія так і не допомогла йому подолати розлади. Кастро-молодший залишив посмертну записку, зміст якої не розкривається.

Діас-Баларт був відомим на міжнародному рівні фізиком-ядерником, автором понад 150 наукових праць. Освіту він здобув у Московському державному університеті, а перші свої дослідження проводив на атомній електростанції у Воронежі. Кастро представляв Кубу у МАГАТЕ, обіймав кілька посад у Міністерстві енергетики та промисловості, працював радником Державної ради і віце-президентом кубинської Академії наук. Діас ніколи не претендував на роль спадкоємця влади братів Кастро і не розглядався партійною верхівкою як майбутній очільник держави.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram