Вища рада правосуддя підтримала побиту суддю
Загрузка плеера...

Вища рада правосуддя розглянула скаргу на полтавську суддю Ларису Гольник. Заяву про перевірку жінки подав Олександр Ковжога, адвокат мера Полтави Олександра Мамая.

Раніше Лариса Гольник вела справу проти міського голови. У 2016 році Лариса Гольник заявила, що мер міста пропонував їй хабар, і оприлюднила відповідне відео.

Олександр Ковжога, який представляв інтереси мера, заявив, що Гольник порушує закон, поєднуючи суддівську і політичну діяльність. Скаргу до Вищої ради правосуддя юрист подав ще навесні. За час перевірки ВРП не знайшла порушень. У документі зазначено, що жінка не належить до будь-якої партії або спілки, крім того, Гольник не виявляла прихильності до будь-яких течій.

Нагадаємо, у листопаді Ларису Гольник жорстоко побили невідомі. Цей інцидент пов'язують з тим, що жінка викрила мера міста.

За словами Гольник, раніше адвокат міського голови намагався за допомогою експертизи довести, що у неї манія переслідування. Так чиновники вирішили нівелювати свідчення жінки проти посадовців.

За фактом побиття Лариси Гольник було відкрито кримінальне провадження (хуліганство із застосуванням зброї).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram