В Україні водійські права отримали 3620 іноземців
Загрузка плеера...

В Україні минулого року посвідчення водія отримали 3 тис. 620 іноземців. Про це повідомили у головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України.

Згідно з оприлюдненою інформацією, у 2017 році права отримали іноземці зі 100 держав. Найчастіше зверталися громадяни Російської Федерації, Азербайджану, Молдови, Китаю, Грузії, Туркменістану та Вірменії.

У МВС України зазначили, що вже найближчим часом громадяни інших країн зможуть складати теоретичну частину іспиту на отримання права керування транспортними засобами англійською мовою. Це значно спростить отримання відповідного документа для іноземців.

Нагадаємо, за словами деяких українських активістів, громадяни Польщі приїжджають в Україну отримувати водійські права, оформляючи тимчасову реєстрацію через Державну міграційну службу.

Фактично мова йде про придбання іноземцями водійських прав без здачі додаткових екзаменів, ще значно дешевше та простіше, ніж в інших державах. Активісти стверджують, що відповідні послуги тут коштують від 400 доларів. За кордоном отримані в Україні документ обмінюють на місцеві права.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram