Гужва може повернутися після виборів Президента
Загрузка плеера...

Головний редактор видання Страна.ua Ігор Гужва може повернутися в Україну після президентських виборів. Про це заявила його заступник Світлана Крюкова.

Вона також зазначили, що однодумці головреда розраховують на надання Гужві статусу політичного біженця в Австрії, де він буде під захистом. Після цього у нього з’явиться формальне право перетинати кордон. До цього моменту повертатися в Україну він не буде.

Крім того, Крюкова зауважила, що видання продовжує роботу над висвітленням резонансних справ, яких з’явиться значно більше. Уже найближчим часом будуть опубліковані такі матеріали. Тим паче, що зараз нічого не заважає це робити, адже Гужва був найвразливішим місцем, на яке могли здійснювати тиск, обклавши кримінальними справами.

Світлана Крюкова, заступник головреда "Страна.ua":

"Я хочу анонсировать несколько интересных, очень громких расследований, которые будут опубликованы недели через 2-3". Ближайшие 11 месяцев – это самый напряженный и нервозный период для текущей власти, поскольку у них меньше чем год до выборов. Это означает, что те люди, которые затеяли травлю против нас и других журналистов, будут пытаться противодействовать выходу этих материалов".

Нагадаємо, що головний редактор інтернет-видання "Страна.ua" Ігор Гужва виїхав з України і попросив політичного притулку у влади Австрії. Журналіст стверджує, що українська влада здійснює тиск на нього.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram