У НАЗК погрожують судом за наклепи
Загрузка плеера...

У Національному агентстві з питань запобігання корупції виправдовуються у відповідь на заяви про "саботаж та катастрофічну ситуацію, цитовані деякими ЗМІ із засідання уряду". У відомстві такі закиди називають голослівними.

Ба більше, у НАЗК повідомляють, що надалі в разі поширення таких наклепів будуть змушені звертатися до суду, щоб захистити свою репутацію. У Нацагентстві зауважили, що висвітлення у ЗМІ заяв, які прозвучали на Кабміні з приводу інформації про результати спецперевірки, є недостовірним.

Справа у тому, що деякі медіа розповіли, що під час останнього засідання уряду йшлося про затягування НАЗК спеціальної перевірки осіб, які мають намір стати держслужбовцями. Згодом ЗМІ, які поширили таку новину, повідомили про помилку та вибачилися перед своєю аудиторією, а також співробітниками Нацагентства.

Водночас НАЗК оприлюднило на своєму сайті заяву, де зазначило, скільки запитів про проведення спецперевірок було отримано за грудень 2017-го та січень 2018-го, а також кількість уже опрацьованих запитів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram