СБУ перешкоджає роботі журналістів
Загрузка плеера...

Служба безпеки України відкрила справу проти ведучого програми "Гроші " Олександра Дубінського. Про це стало відомо із відповіді СБУ на запит Студії "1+1".

Провадження відкрили за статтею "Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян". Наразі, як зазначили в СБУ, справу направили до Печерського управління поліції в Києві.

Такі дії слідчих органів обурили телеканал. Там зазначили, що спочатку перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський просив Службу безпеки розпочати кримінальне провадження, звинувачуючи Дубінського у державній зраді.

Приводом для цього нібито стало розслідування журналіста, в якому йшлося про те, що чиновник займається бізнесом в Росії й проводить офшорні операції.

Журналісти стверджують, що перший заступник секретаря РНБО інвестує гроші через кіпрські офшори в російські "доньки" корпорації "Богдан".

Дубінський прокоментував ситуацію і наголосив, що опубліковані ним документи мали б стати підставою для розслідування щодо Гладковського, та аж ніяк не щодо самого журналіста.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram