В Україну на 30% стали передавати більше грошей
Загрузка плеера...

У 2017 році обсяг приватних переказів з-за кордону в Україну зріс на 30% і склав понад 5 млрд доларів. Про це повідомив Національний банк України.

Згідно з оприлюдненою інформацією, лідером за обсягом переказів стали США. Переважно завдяки збільшенню експорту IT-послуг.

Зазначається, що всього за 2017 рік до України через кореспондентські рахунки банків надійшло 2,1 млрд дол. Ще 1,6 млрд було переведено через міжнародні платіжні системи, а 1,4 млрд - через неформальні канали.

Приватні трансферти склали більше 2 млрд дол. від усього обсягу переказів. Інші кошти, понад 3 млрд дол, були переведені в Україну в якості оплати праці.

У НБУ додали, що причиною стало посилення міграційних процесів та зміцнення східноєвропейських валют.

Крім того, повідомляється, що зростання обсягів грошових переказів дозволило повністю компенсувати збільшені порівняно з 2016 роком виплати по дивідендах.

Нагадаємо, експерти вважають основними постачальниками валюти в Україну саме заробітчан. За приблизними підрахунками, за 11 місяців минулого року до країни було перераховано 9 мільйонів доларів від українців, які працюють за кордоном.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram