У Сумах невідомі масово винищують собак
Загрузка плеера...

Останнім часом жителі Сум занепокоїлися, адже у різних районах міста знаходять мертвих тварин. Місцеві кінологи зауважили, що почалося все на початку січня, собак хтось активно труїть.

До Сумської міської ради телефонують чи не щодня. Люди наголошують, що невідомі розкидали містом отруйну речовину, яка при контакті зі снігом набуває червоно-рожевого кольору. Щойно отрута потрапляє до організму, у тварини одразу починаються конвульсії. 

У міськраді зазначили, що лише минулого тижня було знайдено 5 трупів собак. Через це комунальники були  вимушені звернутися до правоохоронців. Поліція одразу взялася розслідувати факт розкидання отрути й масової гибелі тварин.

Водночас власникам собак рекомендують не випускати з поля зору своїх улюбленців, а ще краще – вигулювати їх на шворах і в намордниках. Також кінологи наполягають оминати рожеві отруйні плями, адже собаці стане зле, навіть після вдихання випарів речовини.

Першою невідкладною допомогою при ураженні організму тварини є вітамін В6 або комплекс вітамінів групи В. Зробити укол необхідно протягом 20 хвилин після контакту з отрутою і негайно відправитися до найближчої ветеринарної клініки. Таку аптечку повинен носити з собою кожен власник собаки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram