Лозаннський арбітраж став на бік росіян
Загрузка плеера...

Збірна Росії повернула втрачену наприкінці минулого року перемогу у медальному заліку Зимових Олімпійських ігор 2014 року. Це стало можливим завдяки рішенню Спортивного арбітражу у Лозанні, який виправдав 28 із 39 спортсменів, що подали апеляції на рішення Міжнародного олімпійського комітету.

"Чистими" були визнані представники країни-агресора у бобслеї, скелетоні, лижних гонках, ковзанярському та санному спорті, а також хокеї. Таким чином, в активі росіян знову 11 золотих, 9 срібних та 9 бронзових медалей, що більше, ніж у будь-якої іншої команди. Зазначимо, що "сріблу" української біатлоністки Віти Семеренко, отриманому після дискваліфікації Ольги Вілухіної, поки нічого не загрожує – слухання у її справі відкладено.

Керівники МОК висловили своє розчарування рішенням суддів, оскільки визнання 11 атлетів винними у порушенні допінгових правил яскраво свідчить про наявність систематичних маніпуляцій з боку Росії. Зняття дискваліфікації не гарантує спортсменам участь в Олімпіаді-2018, оскільки МОК не зобов’язаний змінювати затверджений список запрошених учасників.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram