Генпрокуратура готова просити екстрадицію Гужви
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура готова запросити в Австрії екстрадицію головреда видання Страна.ua Ігоря Гужви, якщо він буде оголошений у розшук і слідство звернеться з відповідним клопотанням.

Напередодні Гужва попросив політичного притулку у влади Австрії.

За його словами, із першого дня існування інтернет-видання журналісти піддаються переслідуванням та тиску з боку влади, а проти нього вже порушено 5 кримінальних справ.

Заступник головного редактора Страна.ua Світлана Крюкова повідомила, що Гужва цілком законно потрапив до Відня після того, як закінчився термін його запобіжного заходу, що був визначений судом. Вона також додала, що завдяки виїзду головреда до Австрії більше немає ризику його затримання після перевірок та обшуків.

Наразі Гужва залишається на посаді головного редактора інтернет-видання та продовжує ним керувати з-за кордону. Журналісти запевняють, що сайт працюватиме у стандартному режимі, навіть трохи оптимізується.

Нагадаємо, що 22 червня 2017 року у редакції Страна.ua правоохоронці  провели обшук, після чого Ігоря Гужву затримали. За повідомленням ГПУ, через посередника журналіст вимагав хабар у розмірі десять тисяч доларів за нерозміщення компромату на народного депутата Дмитра Лінька.

Шевченківський райсуд Києва взяв Гужву під варту, але згодом журналіст вийшов під заставу у розмірі 544 тисячі гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram